У Рівному Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з особливими потребами "Передзвін" виповнилося 2 роки.

4 Грудня 2014

15:52

У Рівному Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з особливими потребами "Передзвін" виповнилося 2 роки.

З нагодами Міжнародного дня інвалідів та дворіччя від створення Центру його колектив організував для своїх вихованців гарне свято.

Ініціатором створення закладу такого типу два роки тому виступила депутат Рівнеради від «Батьківщини» Лариса Зелінська.

На той час вона була членом Піклувальної ради Рівненського обласного Центру соціальної адаптації дітей з особливими потребами "Пагінець". Але мріяла за будь що створити у Рівному організацію, де могли б займатися не лише діти, а й молодь, яка має особливі потреби.

До ідеї депутата долучилися і батьки таких дітей, і волонтери. За короткий час вдалося відремонтувати приміщення занедбаного дитячого садочка, в якому й розташувався Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими потребами «Передзвін». Варто зазначити, що унікальний для Рівного заклад працює за європейськими стандартами.

– Перед нами постала проблема, що молоді з особливими потребами, яка закінчує навчання в «Особливій дитині», далі немає куди податися, - згадує Лариса Зелінська. - А ви повинні зрозуміти, що для них це дуже важливо – вранці встати, кудись піти, чимось займатися. Це потрібно не лише дітям, а й їхнім батькам. Вони є членами українського суспільства, які мають ті ж права, що й усі громадяни України. Тому їхні права мають бути захищені, визнані на повноцінне життя в суспільстві, а держава в свою чергу має створити реальні умови для їхньої реабілітації, адаптації та соціальної інтеграції,

Лариса Зелінська в Центрі серед дітей почувається як у рідному домі. Тому намагається будь за що принести дітям позитивні емоції, подарувати відчуття свята. Адже для цього потрібно зовсім небагато, просто трішки уваги та бажання.

Навіть звичайний «День іменинника» може подарувати дітям хвилю неперевершених емоцій.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина», і цього річ депутат організувала дітям ще один святковий день, з веселими розвагами, гостями та солодким тортом.

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень