«Батьківщина» формуватиме більшість у Бокіймівській ОТГ

1 Травня 2017

14:37

«Батьківщина» формуватиме більшість у Бокіймівській ОТГ

За результатами перших виборів до Бокіймівської об’єднаної територіальної громади переконливу перемогу здобули кандидати від ВО «Батьківщина».

Обирали 22 депутати та голову. Голосування проходило у пяти селах Млинівського району: Війниця, Смордва, Вовничі, Хорупань та Бокійма. Останнє село й буде центром новоствореної ОТГ. «Батьківщинівці» перемогли у 9 виборчих округах. По 4 депутати отримали БПП і Аграрна партія. Ще один переможець є представником «Укропу». Три депутати йшли самовисуванцями.
І ще на одному з округів відбудуться перевибори, оскільки два претенденти на перемогу набрали однакому кількість голосів.

Такий успіх «Батьківщини» голова обласного осередку партії Микола Кучерук вважає цілком закономірним:

- Ці вибори показали, як люди ставляться до нинішньої влади. Селяни, проголосувавши за наших кандидатів, вкотре підтвердили, що «Батьківщина» на правильному шляху. Люди розуміють, чому влада усілякими методами намагається не дозволити нам провести Всеукраїнський референдум щодо заборони на продаж сільгоспземлі і готові допомагати разом з «Батьківщиною» відстоювати своє право на майбутнє. Я щиро дякую кожному виборцю, який віддав свій голос за нас. Я впевнений, що наші депутати Вас ніколи не підведуть.

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень