Рівненські «батьківщинівці» вшанували пам'ять «афганців»

16 Лютого 2017

12:12

Рівненські «батьківщинівці» вшанували пам'ять «афганців»

З нагоди 28-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану в Рівному біля пам’ятного знаку «Загиблим у локальних конфліктах» відбувся мітинг-реквієм.

У промовах виступаючі проводили чітку паралель між тією війною й нинішнім АТО.

- У день свята Стрітення Господнього низько схиляємо голови в пам'ять про воїнів-афганців, учасників бойових дій на територіях інших країн, - зазначив голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук. - Страшна, кровопролитна, нікому не потрібна війна в Афганістані була однією із найбільших у другій половині двадцятого сторіччя, поламала долі та життя багатьох молодих хлопців. Дуже прикро, що кожен четвертий загиблий тоді – українець, багато воїнів повернулися інвалідами. І нині чимало з тих, хто воював у Афганістані, знову на передовій. Цього разу захищають рідну землю від російського агресора.

Присутні на мітингу помолилися за упокій тих, хто загинув виконуючи інтернаціональний обов'язок. А також за бійців, що полягли під час війни на Донбасі. До підніжжя пам’ятного знаку «Загиблим у локальних війнах» поклали вінки та квіти члени Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина».

У міському будинку культури відбувся вечір пам’яті, на якому вшанували вдів і батьків загиблих у Афганістані. Перед присутніми виступили місцеві самодіяльні колективи. Голова міської організації ВО «Батьківщина» Галина Кульчинська вручила пам’ятні відзнаки.

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень