Рівненські партійці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

20 Лютого 2017

16:18

Рівненські партійці вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

Члени Рівненських міських організацій ВО «Батьківщина» і «Батьківщина молода» взяли участь у мітингу-реквіємі в Рівному. Сотні рівнян прийшли вклонитися світлій пам’яті земляків, що полягли три роки тому на майдані Незалежності, повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Сьогодні поіменно загадали всю Небесну Сотню. Серед них і рівняни Георгій Арутюнян, Валерій Опанасюк, Олександр Храпаченко, які віддали своє життя саме 20 лютого 2014 року. За цей час десятки жителів області загинули в зоні АТО. Портрети частини з них нині зображені на Стелі Героїв Небесної сотні, що розташована в центрі міста.

До стели прийшли батьки та родичі загиблих, прості рівняни, аби покласти квіти та вшанувати пам'ять про героїв. Долучилися до заходу й активісти «Батьківщини» та «Батьківщини молодої».

- Наше покоління росте на героїзмі земляків, яких пощастило бачити ще в живу. Це були молоді люди, сповнені віри у те, що вони роблять. Вони не могли стояти осторонь тих подій, залишили батьків, свої родини й поїхали до столиці. Загинули прямо на барикадах. Найменше, що ми можемо зробити, це пам’ятати про них, а найбільше – своїм життям бути гідними їх мрій, - наголосила голова Рівненської міської організації «Батьківщина молода» Ірина Козак.

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень