Рівненські школярі подарували військовим понад 3000 «валентинок»

14 Лютого 2017

16:44

Рівненські школярі подарували військовим понад 3000 «валентинок»

З ініціативи голови Рівненської міської організації ВО «Батьківщина» Галини Кульчинської учні рівненських шкіл упродовж тижня готували подарунки для наших атовців. До акції долучилися вихованці та їх батьки з 38 навчальних закладів Рівного, повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Ініціатива очільниці міської «Батьківщини» припала до душі усім. Вчителі запропонували навіть влаштувати своєрідні майстер класи у школах з підготування «валентинок». Діти писали прості, а водночас важливі слова – «Повертайся живим», «Ми любимо вас» та інші. До побажань докладали пакунки з печивом, яке самі ж випікали, цукерки, елементи спорядження.

– Ідея дуже позитивна й щира, у день Святого Валентина зізнатися у коханні до наших воїнів, – зазначила ініціатор акції Галина Кульчинська. – Діти згадали, що на сході країну захищають люди, яким наша любов, наше захоплення ними, наші щирі слова так необхідні.

Учні свої подарунки принесли на майдан Незалежності, де передали військовим.

– Весь час, скільки ведемо бойові дії, ми возимо на фронт бійцям малюнки й подарунки від школярів з Рівного, - розповів полковник Олександр Челбін. - Я обіцяю: все, що ви зробили для солдатів, буде передано до бойових частин Оперативного командування «Захід» в Донецьку та Луганську області. Доставимо в найгарячіші точки, в яких ведуть бої наші військові: під Авдіївку, до станиці Луганської.

Окрім того, кілька пакунків відразу ж відвезли в Рівненський військовий госпіталь, де зараз лікуються і хлопці, які були поранені під Авдіївкою.

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень