Рівненські депутати вимагають повернути у державну власність газові магістралі

5 Квітня 2017

17:14

Рівненські депутати вимагають повернути у державну власність газові магістралі

З такою заявою на позачерговій сесії облради до присутніх звернувся голова фракції «Батьківщина» Микола Кучерук. Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, депутат закликав підтримати цю ініціативу міські, сільські та селищні ради Рівненщини.

Свого часу всі газові мережі, які були збудовані за кошти як бюджетні, так і мешканців міст та сіл, безкоштовно передали у власність приватному акціонерному товариству «Рівнегаз». Нині воно перебуває у сфері впливу Дмитра Фірташа.

«В умовах військової агресії проти України, значного погіршення соціально-економічного стану жителів монополісти турбуються лише про збільшення своїх надприбутків, прикладом чого є в тому числі спроби встановити «абонплату» за користування природним газом. При цьому вони тривалий час фактично безкоштовно користуються газовими мережами, збудованими за кошти територіальних громад, в тому числі місцевих бюджетів. Жодних суттєвих коштів в розбудову газової мережі компанії-оператори не вкладали», - йдеться у заяві «Батьківщини».

Тому Микола Кучерук і звернувся з трибуни до депутатів обласної ради, до міських, селищних, сільських рад з пропозицією розглянути за сесіях рад наступні питання:

- Про повернення у власність територіальних громад газових мереж, які були безоплатно передані ПАТ «Рівнегаз».

- Про стан використання земельних ділянок, які використовуються ПАТ «Рівнегаз» та сплати орендної плати за вказані ділянки.

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень