Юлія Тимошенко: Головне завдання виборів об’єднаних громад – захист країни

4 Квітня 2017

12:23

Юлія Тимошенко: Головне завдання виборів об’єднаних громад – захист країни

«Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

Про це лідер партії ВО «Батьківщина» наголосила на 5 етапі 14-го з’їзду партії, який наприкінці березня відбувся в Києві.

«Вибори об’єднаних громад означають три речі. Головне – це захист наших маленьких громад від знищення. І це питання стоятиме перед кожним з вас, хто прийде до влади в місцевих громадах. Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета – надійно захистити сільськогосподарську землю, щоб ніхто не міг навіть кроку зробити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс. І третя наша мета – врятувати Україну!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Звертаючись до учасників з’їзду, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що «доля України – сьогодні в руках десятків тисяч членів партії».

«Ми маємо вибороти право поставити Україну на ноги!» – наголосила політик.

За словами Тимошенко, «біда в тому, що Україною керують ті, хто її не любить, не цінує, не служить, хто за Україну не вболіває і хто Україну споживає».

Лідер партії переконана: якщо влада не робить життя однієї людини гідним і щасливим, то ця влада йде не тією дорогою.
Водночас вона зазначила, що «Батьківщина» готова об’єднувати зусилля з патріотичними силами, а також привітала об’єднання правих сил.

Юлія Тимошенко також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об’єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об’єднати виборців: «Ми як команда вже не ділимо країну на Схід та Захід. Ми вже почали об’єднувати державу!»

Коментарі


У блозі поки немає повідомлень