Роботодавці підтримали Юлію Тимошенко: укладено Меморандум про співпрацю

Кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко підписала Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Федерацією роботодавців та Об’єднанням організацій роботодавців України, які налічують 8,5 тис. підприємств, де працює понад 7 млн людей.

Виступаючи 23 лютого на форумі «Україна. Світові виклики. Глобальні зміни» у Києві, лідер «Батьківщини» закликала промисловців і підприємців спільно ийїни до життя.

«Або національні, інтелектуальні, професійні еліти зараз зіб’ються у справжню зграю і разом збудують свою країну, або ми в цьому світі просто не виживемо, нас асимілюють зі всіх сторін. Часу в нас нема. Ми втратили 28 років», – констатувала Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що освіта і наука – це пріоритет Нового курсу України, який буде реалізовуватися з перших хвилин після обрання її Президентом.

«Україна втрачає конкуренцію в глобальному світі, насамперед, конкуренцію за людину. Тому треба максимально використовувати інтелектуотраїну. А це 200 тисяч людей, які мають найвищий рівень інтелекту, це вчені, айтішники, математики. Це і є наш шанс увійти в мейнстрім Четвертої проми –ова партії.

Лідер «Батьківщини» висловила надію на те, що після підписання Меморандуму разом із роботодавцями буде сформовано єдину непохитну команду порятунку країни: «У нас є 37 днів до виборів. У нас з вами є чтити до кінця передвиборної кампанії з усіма правильними кроками, які треба робити негайно. Повірте, ми зможемо, як повоєнна Німеччина, за 5 років поставити країну на ноги».

Зупинення масового відпливу робочої сили та зменшення обсягів трудової міграції, виведення української продукції на конкурентний рівень, 2 млн нових робочих місць в високопродуктивному секторі економіки, підвищення темпів зростання економіки на рівні не менше 7% – цього прагнуть досничітко прописані в Новому курсі Юлії Тимошенко.

«Альтернативи зміні якості існуючої системи не існує. Вибори – це єдиний шанс змінити все в межах Конституції. У нас немає запасу часу і запасу міцності з точки зору чергових експериментів. Право на помилку просто відсутнє», – наголосив Президент УСПП, голова об’єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах.

Зі свого боку голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник закликав лідера «Батьківщини» не соромитися захищати на всіх рівнях інтереси України, зокрема на переговорах з МВФ.

А роботодавці допомагатимуть реалізовувати Програму кандидТиaph –>

«Ми дуже хочемо, щоб коли вас оберуть Президентом, ви знайшли політичну волю відстоювати інтереси України. Нам, роботпоДмитро Олійник.

Текст Меморандуму та додаток до нього.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30