Страхова медицина та ефективна, справді швидка допомога, – Юлія Тимошенко про плани реформування охорони здоров’я

Так звана медична реформа, запроваджена чинною владою, не дала бажаних результатів ані для пацієнтів, ані для медиків. Її треба правильно відкоригувати, зокрема, запроваджувати страхову медицину.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час спілкування з медичною спільнотою у Сумах.

На її переконання, страхова медицина може бути побудована таким чином, щоб більшу частку медичної страховки сплачував роботодавець, який при цьому сплачував менше податків.

Саме тому закон про медичне страхування треба ухвалювати одночасно з Податковим кодексом, щоб знизити податкове навантаження на бізнес.

«А для пенсіонерів, непрацездатних людей, малолітніх дітей страхування забезпечуватиме держава, таквс медицина», – пояснила Юлія Тимошенко своє бачення охорони здоров’я.

На жаль, нинішня реформа медичної галузі не педичні послуги якісними і доступними, а зарплату лікарів – гідною, констатує лідер «Батьківщини».

«І якщо зараз нас міністр охорони здоров’я інформує,тили температура – за 40 градусів, якщо тиск піднявся за цією аналогією за 300 – то тоді їхати вже не треба, тоді вже треба інші машини посилати…» – зауважила Тимошенко.

На її думку, потрібно повертатися до європейської моделі швидкої допомоги, яка буде реагувати практично на всі виклики, допомога надаватиметься вчасно, а госпіталізація складе в середньому 20-25 відсотків.

Якість життя в Україні, зокрема, неналежне медичне обслуговування, значно гірші, ніж у ба мію за людину, – констатує лідер «Батьківщини».

«Сьогодні нам треба стати конкурентними в світі у змаганнях за народ, за людей, за креативний клас. А для цього потрібний якісно інший рівень життя», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30