ЦВК підтвердила перемогу команди Юлії Тимошенко на виборах в ОТГ

Офіційні дані Центрвиборчкому за підсумками виборів в 78 ОТГ, які відбулись 23 грудня в 13 областях, свідчать, що партія «Батьківщина» здобула абсолютну підтримку виборців, і водночас доводять махінації з цифрами, які були оприлюднені Блоком Петра Порошенка.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько.

За його словами, сьогодні в Б виборах маніпулювала результатами підрахунку голосів.

«Останні дні увесь інформпростір був «червоний» від аноіпів», мовляв, БПП перемогла на виборах в 78 ОТГ. Якщо подивитися на «дані» БПП, омріяних 25,4% у них немає ні у варіанті з самовисуванцями, ні без самовисуванців. А теза, що їхні цифри базуються на тому, що самовисуванці йшли за їхньої шнхом будь-яка партія могла оголосити, що всі самовисуванці – це їхні кандидати», – пояснює Крулько.

За даними сайту ЦВК, «Батьківщина» – абсолютний переможець перегонів. За неї проголосували  34,3%, 23,5% – у БПП, 9% –у Аграрної партії, 7,2% – у Радикальної партії.

«Це дані без двох ОТГ. Коли і щодо них результати ЦВК оприлюднить, усе зійдеться з тим, про що публічно оголошувала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Сталося те, про що попереджала «Батьківщина» – потрібно було дочекатися інформації на сайті ЦВК, і всі фейки викриті», – наголосив він.

Політик нагадав, що ЦВК була сформована з а Порошенка, і більшість у ній від БПП. Тож цілком можна прогнозувати, що до таких маніпуляцій влада вдаватиметься під час президентської кампанії, коли провладна партія назве себе переможцем, а ЦВК буде змушена «підтягувати» результат голосування.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30