Юлія Тимошенко: Ми унеможливимо фальсифікації виборів штабом Порошенка

Не маючи жодного шансу виграти вибори, нинішній президент намагається їх просто купити, але зробити це йому не вдасться.

Про це Юлія Тимошенко заявила, прийшовши сьогодні до ахиборів командою Петра Порошенка.

«Наша мета – повністю припинити підкуп і повернути вибори в чесне демократичне русло. І ми цього доб’ємося. Масштабний всеукраїнський підкуп Порошенкові здійсагівщини».

Юлія Тимошенко нагадала, що Національна поліція відкрила за її заявами два  кримінальні провадження – про підкуп виборців на користь Порошенка та про маніпуляції з реєстром виборців.

Як повідомила Голова партії, її команда по всій Україні зібрала всі докази того, що президент череяко фракції  Березенко, скуповує голоси. За наявної в її команди інформацією, у Порошенка хочуть роздати по 1000 грн 6 млн людей: «6 млн людей, як вони вважають, забезпечує йому вихід у 2 тур».

«Ми зафіксували фактично роздачу анкет і укладання угод на проведення агітаційних робіт, що забороняючгоди на здійснення агітації, роздають по 1000 грн – «Петрова тисяча». Вся країна вже знає, хто підкуповує, скільки президент дає за кожний голос», – сказала вона.

Друга схема маніпуляцій, яку, за словами Юлії Тимошенко, реалізують на Банковій, – збільшення чинним президентом реєстру виборців.

«Попри сксо інші країни, ЦВК вирішила на понад мільйон збільшити реєстр виборців. Зрозуміло, що Порошенко хоче використати для голосування «мертві душі» і за них кинути бюлетені», – пояснила кандидат у Президенти.

Особливо політика обурив той факт, що чинний президент розгортає масштабну кампанію фальсифікацій виборів у дні, коли країна згадує загиблу Небесну сотню та Майдан Гідності.

«Це означає, що президент руйнує залишки демократії в Україні, спотворює вибір люмпsp; «борючись» з корупцією», – заявила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана, що її сильнУкідкупу президентом виборців, збираючи докази і передаючи їх в МВС, а поліція вчасно реагуватиме на спроби соратників Петра Порошенка спотворити вибір українців.

«Ми сподіваємось, що міністр Авако дскупки голосів,  оприлюднюватиме факти, які передала, зокрема і наша команда», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30