Юлія Тимошенко: Порошенко персонально відповідає за кожну платіжку українців

Відповідальність за зростання цін на житлово-комунальні послуги лежить персонально на президентові Порошенку.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальмеітетів.

Як розповіла лідер «Батьківщини», у регіонах на зустріч із нею люди приходять  з комунальними рахунками і виписками про розмірь: щоб нарахування у платіжках були більшими, ніж сама пенсія. За що їсти? За що жити?»

Юлія Тимошенко зазначила: брехливі, як пише на своїх плакатах Порошенко, обіцянки – це підняття цін на газ на 23%. Адже реально, порівнюючи платіжки з груднем минулого року, від людей сьогодні вимагають платити за тепло, за гарячу воду, за газ удвічі більше.

До того ж, нагадала Голзаищення цін на газ для людей упродовж року: з 1 травня – на 16%, до кінця року – ще на 25%: «Це є планове винищення української нації: заморожені пенсії та зарплати, захмарні платіжки».

Юлія Тимошенко зауважила, що Національна комісія, яка встановлює тарифи, підпорядкована Порошенкові: «Членів комісії призначає президент своїм указом. Він персонально несе відповідальність за кожну платіжку, яку люди отримують».< - -->

Лідер «Батьківщини» продемонструвала на засіданні декларації президента за 2017 рік і документи, якими він додекларував свої статки у 2018 році. Вона обурилася тим, що на тлі війни, крайньої бідності людей декларація Петра Порошенка зросла у 82 рази за рік.

А найцинічнішим назвала Тимошенко те, що частину цих доходів Президент України отримує з того, що дає особисті гроші своїй країні під час ві

«Марнотратство під час війни – це злочин президента», – сказала політик.

Юлія Тимошенко звертається до Національного агентства з питань запобігання корупції з офіційною заявою про конфлікт інтересів.

«НАЗК зобов’язана скласти протокол про корупцію, коли високопосадова особа, користуючись своїми праваменяє на країні нечесні гроші», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко до Дня українського добровольця: Ви врятували країну

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Юлія Тимошенко: Провокації Адміністрації президента досягли апогею

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30