«Батьківщина» Тимошенко єдина реальна сила в Україні, що переймається проблемами людей – експерт

Серед усіх опозиційних сил лише «Батьківщина» Тимошенко не просто системно та аргументовано критикує дії влади, а й пропонує реальні рецепти розв’язання найболючіших проблем, дослухається до думки народу та відстоює національні інтереси. Це дало змогу команді опинитися на другому місці у партійному рейтингу, а її лідерці – тримати першість за темпами нарощування довіри українців. 

Про це пише знаний політолог Віктор Небоженко на своїй Фейсбук-сторінці.

«На політичному полі України склалася дивна ситуація, коли в політичному житті країни практично відсутні опозиційні сили, здатні сильно впливати на поведінку влади. Винятком є тільки партія «Батьківщина» Тимошенко, яка протягом багатьох років чітко веде свою опозиційну лінію проти антинародної політики влади», – вважає експерт.

За його словами, партія «Голос» розвалилася через «обслуговування інтересів Офісу президента», а опозиційність «Євросолідарності» Порошенка та ОПЗЖ «диктується винятково питанням самовиживання, а не інтересами експлуатованих виборців».

У цій ситуації, як вказує політолог, команда Тимошенко виявилася єдиним справжнім критиком чинної соціальної та економічної політики влади, а сама лідерка «Батьківщини» точно знає, що насправді хвилює мільйони українців.

«Зараз, опинившись єдиною ефективною опозиційною силою в країні, Тимошенко починає збирати навколо себе загони незадоволених виборців, що дозволило їй посісти друге місце в загальнонаціональних рейтингах. Її позиція передбачувана і зрозуміла виборцям. Вона відкрито критикує уряд і Офіс президента Зеленського в питаннях землі і тарифів на комунальні послуги, показуючи до яких негативних наслідків для населення й країни в цілому можуть призвести ці дії», – вказує експерт. 

За його прогнозами, саме справжня опозиційність і захист інтересів громадян забезпечать у майбутньому політичному сезоні команді Тимошенко стійкі позиції та підтримку українців.

Нагадаємо, за даними останнього опитування групи «Рейтинг», Юлія Тимошенко є лідером за темпами нарощування довіри людей. За цим показником вона обійшла навіть президента Володимира Зеленського. Водночас дослідження КМІС засвідчило, що «Батьківщина» за останні місяці суттєво наростила підтримку і вийшла на другу позицію у партійному рейтингу. Таке стрімке зростання експерти пояснюють тим, що дедалі більше людей бачать в команді Тимошенко єдину реальну альтернативу «слугам народу», а також схвально ставляться до політики «Батьківщини» на захист землі й стратегічної власності, протидії підвищеною тарифів та цін.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2849788135331493&id=100009010040969
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Завдяки непохитній позиції Тимошенко влада змушена знайти реальні гроші на субсидії для людей, – експерт.

Завдяки непохитній позиції Тимошенко влада змушена знайти реальні гроші на субсидії для людей, – експерт.

«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів

«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох тарифних законів

Юлія Тимошенко: Уряд не розуміє, що веде країну до енергетичного колапсу, а людей вганяє у крайню бідність

Юлія Тимошенко: Уряд не розуміє, що веде країну до енергетичного колапсу, а людей вганяє у крайню бідність

Календар новин
Вересень2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
4
5
7
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30