«Батьківщина» вберегла державні кошти від розкрадання «Нафтогазом»

Завдяки непохитній позиції команди «Батьківщини» 264 мільярдів бюджетних гривень було врятовано від розкрадання «Нафтогазом», а також ініційовано розслідування причин колапсу в енергетичній сфері та встановлення винних у ньому.  

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй Фейсбук-сторінці.

«Після майже двох місяців наполегливої боротьби нам таки вдалося не допустити узаконення корупційної схеми виведення «Нафтогазом» із бюджету колосальної суми – 264 мільярдів гривень», – написала лідерка «Батьківщини».

Вона подякувала небайдужим народним депутатам з інших фракцій, які підтримали таке рішення та поставили «державницький інтерес вище шкурних».

Крім того, як зазначила Юлія Тимошенко, парламент проголосував за низку важливих рішень в енергетичній сфері.

Зокрема, було запроваджено мораторій на підвищення тарифів на весь час воєнного стану та 6 місяців після його завершення; скорочено на 63 мільярди гривень (тобто на 20%) видатки на купівлю газу; санкціоновано аудит НАК «Нафтогаз» та його дочірніх компаній; зобов’язано уряд надати дані щодо балансу палива; створено спеціальну комісію, яка з’ясує причини та встановить винних у нинішньому колапсі енергетичної сфери.

«ТСК очолить наш Олексій Кучеренко, чия фаховість у питаннях ЖКГ ні у кого не викликає сумнівів. Щойно члени комісії проаналізують діяльність  головних енергетичних монополій, ми зможемо напрацювати план виходу з кризової ситуації», – додала політик.

На її переконання, майбутній план має бути збалансованим, і державні кошти направлятися на найнеобхідніше в умовах майбутнього непростого опалювального сезону.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» розкрила непрозору схему «Нафтогазу» щодо фінансування закупівлі природного газу на наступний опалювальний сезон.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30