Чергова оборудка чи бізнес по європейськи?

Під час останньої сесії обласної ради питання про приватизацію (відчуження) нежитлового приміщення, що обліковується на балансі комунального підприємства «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради викликало чимало суперечок.

Мова йде про приміщення площею понад 180 квадратних метрів. Орендує об’єкт ТзОВ «МДЦ Експерт», яке й виявило бажання його викупити, посилаючись на проведені невід’ємні поліпшення на суму 117 600,0 грн. Це становить 26,70 % від ринкової вартості об’єкта в сумі 440 500,0 грн., визначеної для цілей оренди.

Звичайно, вартість метражу приміщення значно нижча, ніж ринкова. Ще кілька місяців тому під час засідань постійних комісій обласної ради йшлося про те, якщо дозволити орендарю здійснювати невід’ємні поліпшення, то в подальшому постане питання про відчуження цього майна. Хоча викликають сумніви у такому «поліпшенні» в такі стислі терміни.

Попередньо, члени постійної комісії з економічних питань та комунальної власності не змогли дійти однозначного висновку щодо надання дозволу на продаж приміщення. Однак, за рішенням президії обласної ради, питання винесли на розгляд сесії. 

За словами депутата обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Миколи Кучерука, такі «поліпшення» – це просто завезена купа піску та щебеню. До того ж, невиправдано низька й вартість оренди у місяць – 1600 гривень за 180 квадратних метрів. Зараз це підприємство чекає аби депутати дали дозвіл на приватизацію за такими ж заниженими цінами.

Фракція “Батьківщина” категорично виступила проти погодження дозволу на відчуження цього майна.

Й хоча цього разу депутати обласної ради більшістю голосів відправили це питання на доопрацювання, на наступному засіданні більшість обласних обранців можуть змінити свою думку й таки дозволити продаж цього приміщення.

Оля Горська

Кучерук Микола Герасимович

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31