Депутати Рівнеради від “Батьківщини” Олександр Нестерук і Сергій Васильчук планують залучити з державного бюджету до 10 мільйонів гривень на реконструкцію дендропарку “Хімік”.

Про це вони наголосили на бюджетній комісії міськради.
 
Мова йде про кошти президентської програми відновлення зелених зон, яка діятиме в наступному році. Але щоб стати учасником програми, потрібно мати проєктно-кошторисну документацію. На останній сесії міської ради 250 тисяч гривень на розробку документації не виділили. Деякі депутати сказали: спочатку — концепцію, а тоді — гроші.
 
Олександр Нестерук:
— Є реальна можливість залучити кошти з державного бюджету на розвиток парку. Однак для цього потрібно виготовити проєктно-кошторисну документацію. У мене вже була зустріч із працівником з управління ЖКГ, який відповідає за такі проєкти. Було обумовлено, що в проєкт входитиме повна реконструкція нашого парку. Вона передбачатиме заміну пішохідних доріжок з бордюрами, відновлення роботи фонтану та встановлення нових лавочок для перепочинку. Хочемо ще зробити невеликий пляж біля озера в парку, яке, до речі, наповнюється водою з артезіанської свердловини. Також я запланував відновлення дитячого автодрому, який діяв ще у радянські часи. Раніше на автодром приїздили діти з усіх шкіл Рівного, тут їх навчали правилам дорожнього руху. На всі роботи потрібно близько 10 мільйонів гривень. Саме таку суму й проситимемо з державної програми. Завдяки міському бюджету вже вдалося зробити у парку освітлення, а встановлення камери відеоспостереження нам готові профінансувати підприємці.
 
Сергій Васильчук:
— Парк “Хімік” активно розвивається. На мою думку, наразі тут діють одні з найцікавіших атракцій. Але ще є частина території парку, поруч із дерев’яними скульптурами, яка занедбана. Її потрібно відновлювати. Адже на мікрорайоні Ювілейному проживає більше 40 тисяч людей, які б із задоволенням використовували додаткові спортивні та ігрові майданчики. Якщо на це вдасться залучити кошти з програми Президента, то парк “Хімік” стане найкращим парком Рівного.
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31