Дубенська «батьківщинівка» стала на захист місцевих освітян

Працівники закладів освіти Дубного звернулися за захистом до депутатів фракції «Батьківщина» у міській раді.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

На 2023 рік  освітню субвенцію скоротили на 25 відсотків. Це призведе до ще більшого падіння рівня добробуту сімей вчителів. Єдина надія – віднайти кошти у місцевому бюджеті. З відповідним проханням до міського голови Дубна звернулася депутатка від «Батьківщини» Наталія Іваницька.

«Освіта потребує негайної та розумної підтримки, як і військова та медична сфери, тим більше враховуючи законодавчі вимоги в освітянській сфері! Ми не можемо виховувати та навчати розумне та патріотичне покоління, в безпечному та здоровому освітньому середовищі, коли педагоги будуть кожного дня думати за які кошти вони мають доїхати до свого робочого місця, оплатити комунальні послуги, купити продукти для дітей та/або батьків тощо, не кажучи вже за відпочинок та особисті потреби», – наголосила вона у своєму виступі на засіданні гуманітарної комісії міської ради.

На жаль, не всі депутати підтримують та поділяють позицію Наталії Іваницької й кажуть, «Ті вчителі, які не хочуть працювати на таку зарплату (6-7 тис. грн. на руки), нам не потрібні! Нехай собі ідуть за кордон чи куди вони там хочуть….».

Але «батьківщинівка» переконана, що здоровий глузд переможе й депутати виділять необхідні кошти для повноцінної праці освітян.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30