Маємо об’єднатися і змусити владу працювати в інтересах людей, – Юлія Тимошенко

За непрофесіоналізм і безпорадність влади українці сьогодні розраховуються власним життям та здоров’ям. «Батьківщина» має план дій, необхідних для виправлення ситуації, і наполягатиме на якнайшвидшому його втіленні в життя.

На цьому наголосила Юлія Тимошенко у місті Сарни під час відкриття кисневої станції, придбаної для районної лікарні командою «Батьківщини».

«Сьогодні по всій країні справжня біда з киснем та ліжками для ковідних хворих. У багатьох лікарнях, які ми відвідували по всій країні, немає ключових противірусних препаратів, які потрібні для того, щоб врятувати важкохворих. Хіба не могла влада, знаючи, що буде третя хвиля, забезпечити країну киснем? Це ж не найскладніше виробництво, яке можна і потрібно організувати в країні», – обурилася Юлія Тимошенко.

Складна ситуація, наголосила лідер «Батьківщини», сьогодні не лише в медичній галузі, а й в усіх сферах життя країни. Підсилюється це все ще й енергетичною кризою, яка не повинна була б загрожувати країні з такими потужними ресурсами.

«Керівництво держави каже про те, що енергетична криза має світові масштаби, й Україна, як і всі інші країни, мучиться. Але це абсолютно не відповідає дійсності. Бо навіть, якщо енергетична криза буде в усіх, то в нас її бути не повинно, бо ми самі себе забезпечуємо енергоносіями на 300%. Наша генерація електроенергії по всіх потужностях удвічі більша, ніж потрібно всій країні. Така ж ситуація і з газом», – запевнила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, що всі теперішні кризи – це наслідок того, що країною сьогодні керують люди, які не мають уявлення про те, як захищати людей, захищати країну.

«Не закупили головний противірусний медикамент, не налагодили виробництво кисню – люди помирають. Сьогодні ціна цієї нікчемної політики – життя людей. Якщо ще у розпал зими, наприклад, Білорусь, вирішить не постачати електроенергію, то ми маючи всі потужності для самостійного вироблення електроенергії, залишимося без світла. Хіба це нормально? Тому потрібно негайно робити висновки – або залишаємося в заручниках і будемо платити життям українців за таку бездарну політику, або змінюємо курс і людей при владі», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Нам треба сьогодні не розбазарювати ресурси, а повернути країні і нормальне життя, і шанс жити щасливо на своїй рідній землі!» – підсумувала Голова «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31