Наша команда разом з аграріями передає в ЦВК документи для старту «земельного» референдуму.

Завтра, 1 червня, «Батьківщина» разом із ініціативною групою «земельного» референдуму подаватиме в ЦВК всі необхідні для старту волевиявлення документи. Оскільки у ЦВК більшість від президента, це буде тест для нього, чи він за народовладдя, чи це були лише передвиборчі обіцянки.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради.

«Всі законопроєкти, які стосуються масштабного розпродажу сільськогосподарської землі, включаючи право власності на неї іноземців, президент вже підписав. І це розпочнеться з 1 липня. Саме тому 22 травня зібралася 11-тисячна ініціативна група, яка готова дати старт всеукраїнському референдуму проти продажу землі. І завтра ця ініціативна група разом з аграріями і нашою командою буде передавати документи до ЦВК», – повідомила Юлія Тимошенко.

За її словами, ухвалений монобільшістю закон про референдум визначає, що рішення про те, проводити волевиявлення чи ні, ухвалює не народ України, а ЦВК.

«Через те, що ЦВК утворена більшістю представників від «слуг народу», ми з вами побачимо, як Зеленський складе тест на народовладдя: чи дозволить він людям провести референдум по землі, чи вже все поділено за спиною народу. Чи правду він казав, коли йшов на вибори, що всі важливі для країни питання будуть ухвалюватися з урахуванням думки народу. В залежності від того, як проголосує ЦВК, буде зрозуміло, яку команду їй дав президент, і ми з вами зробимо висновки. Але за будь-яких обставин розпродаж землі не зійде їм з рук!» – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона переконана, що референдум потрібно неодмінно провести, адже за соціологічними опитуваннями, 77% українців хочуть такого волевиявлення, а майже 80% проти продажу землі іноземцям.

«Наша команда разом з усією країною буде боротися за проведення референдуму проти продажу сільськогосподарської землі будь-кому, крім держави Україна. Якщо цей референдум відбудеться, люди, які мають паї та хочуть їх продати, отримають право зробити це – по ринковій ціні і тільки державі. А сама держава має проводити стратегію розвитку сімейного фермерства», – переконана Юлія Тимошенко.

Також вона нагадала, що 3 червня о 10:00 в Конституційному Суді України буде розглядатися подання «Батьківщини» про неконституційність закону, який дозволяє розпродавати українські чорноземи іноземцям та глобальним корпораціям.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Рівненські партійці відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Рівненські партійці відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Іван Крулько: Завдяки «Батьківщині» громади із зон спостереження отримають 337 мільйонів гривень субвенції у 2022 році

Іван Крулько: Завдяки «Батьківщині» громади із зон спостереження отримають 337 мільйонів гривень субвенції у 2022 році

Сергій Євтушок: Влада не усвідомлює, до якого збідніння доводить людей своїми рішеннями

Сергій Євтушок: Влада не усвідомлює, до якого збідніння доводить людей своїми рішеннями

Календар новин
Грудень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31