Приміщення музичної школи в Рівному: відремонтують чи продадуть?

Рівненська музична школа №1 ім. Лисенка розташовується на вулиці 16 липня в історичній будівлі, яка перебуває в аварійному стані й потребує капітального ремонту.

Однак, міська влада має свої плани на фінансово привабливу будівлю у центрі міста, незважаючи на її певне історичне значення.

 
Голова фракції «Батьківщина» у Рівненській міській раді Галина Кульчинська подивована таким діям влади й виступає за збереження цього приміщення.
 
Як написала пані Галина на своїй сторінці у мережі «фейсбук», депутати Рівненської міської ради виділили кошти у сумі 4 млн. 600 тисяч гривень на капітальний ремонт ще у кінці квітня цього року. Тобто розпочати ремонт можна було вже в другій декаді травня. Однак жодного руху не відбулося й кошти просто пролежали на рахунках. І за два тижні до початку навчального року депутати міської ради більшістю голосів прийняли рішення не проводити капітального ремонту, а лише реконструювати приміщення. А це означає, що будівля в такому стані може простояти допоки місцеві чиновники не знайдуть можливості знести або продати приміщення.
 
Директор музичної школи №1 Олександр Приходько теж засуджує так звану «реконструкцію». В інтерв’ю місцевим виданням він повідомляв, що проти того, аби запланований капремонт другого корпусу змінювали на реконструкцію. Адже вона передбачатиме, ймовірно, за задумами міського голови і його профільного заступника, знесення цієї будівлі.
 
За словами Олександра Приходька, натомість їм обіцяють звести на вулиці 16 Липня нове приміщення. Але ось робити це не дозволяють нові протипожежні норми.
 
Міський голова Рівного Олександр Третяк раніше в ефірі Радіо Трек говорив, що другий корпус музшколи повністю пошкоджений і він в аварійному стані. І його відновлення коштуватиме стільки ж, як і будівництво нового.
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31