Рада реформ Рівного ініціювала публічні обговорення організації святкування Нового року та Різдва у Рівному.

Участь в обговоренні взяла й депутатка Рівненської міської ради від фракції «Батьківщина» Олена Нездюр.

За словами пані Олени, великих змін в концепції облаштування новорічного свята цього року чекати не варто. У першу чергу обговорюватися має технічна база. А це якраз безпечне прокладення лінії електропередач та дотримання правил техніки безпеки. Для цього необхідно облаштувати щитову, прорахувати електричну потужність, для освітлення ялинки та ярмаркових будиночків. А ще підсвітка й підключення апаратури на можливих концертних заходах. Тому цього року навряд чи встигнуть здійснити усі необхідні технічні впровадження, щоб локації були безпечні.
 
Щодо перенесення новорічного дерева на площу поза кінотеатром, пані Олена пояснює, що ялинка не просто так розташована в тому місці. Це знову ж таки пов’язано з безпекою. Там є спеціальні розтяжки, якими кріплять ялинку до будинків, аби дерево не впало від поривів вітру.
 
На думку Олени Нездюр ялинка у центрі міста повинна бути обов’язково. Але для цього необхідно сформувати технічне завдання. Й на наступний рік планувати усі земельні роботи з протягування мережі, встановлювати щитову.

Щодо ціни, то витратити 3,5 мільйони гривень на ялинку це занадто велика сума. Як альтернативу пані Олена запропонувала каркасну ялинку. Причому металевий каркас можна замовити у нашого виробника, спеціальні ялинки для каркасу теж можна замовити в одному з місцевих лісових господарств. До того ж це не будуть такі великі кошти.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30