Рівненські партійці доєднатись до акції «Подаруй книгу бібліотеці»

Голова фракції «Батьківщина» Дубенської райради Сергій Гаврилюк і голова фракції «Батьківщина» Здолбунівської міськради Олег Дацюк у рамках Міжнародного дня дарування книг доєдналися до всесвітньої ініціативи.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Сергій Гаврилюк подарував добірку книг українських письменників для бібліотеки села Студянка.«Приємно було передати їх пані Валентині Кузьмич, справжньому патріоту України та своєї громади, робота якої є прикладом любові до свого села. Адже пані Валентина дуже багато робить для своєї бібліотеки, вирішення проблем громади, поєднуючи роботу бібліотекаря із депутатською діяльністю депутата Смизької селищної ради. Вдячний за роки спільної роботита можливість долучитись до наповнення бібліотеки села», – наголосив депутат.

А Олег Дацюк для місцевої бібліотеки подарував книгу «Основи медичних знань та долікарської допомоги». У ній вміщені поради про те, як діяти у разі нещасних випадків, травм та хвороб, як зберегти життя та здоров’я до моменту надання кваліфікованої медичної допомоги.«Сподіваюсь, що ця книга буде цікавою для багатьох шанувальників паперових видань і кожен в ній знайде щось корисне для себе», –зазначив партієць на своїйсторінці у Фейсбук.

Він закликав усіх доєднатися до подібних ініціатив, адже – «добрі справи робити приємно!».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31