Рівненський партієць отримав високу нагороду

Депутата обласної ради від «Батьківщини» попередніх скликань, генерального директора Сарненської центральної районної лікарні Олександра Нестеренка нагороджено пам’ятною відзнакою імені О.О.Шалімова.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Нещодавно відбулась науково-практична конференція «Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у воєнний час», участь у якій взяли провідні представники медичних установ НАМН України, МОЗ України, представники Командування Медичних Збройних Сил України.

Під час заходу обговорювали актуальні питання надання високоспеціалізованої медичної допомоги цивільному населенню та військовослужбовцям під час військових дій у межах формування єдиного медичного простору, що означає широкий спектр взаємодії, обмін знаннями та методиками лікування в контексті хірургії бойової травми, реконструктивно-відновної хірургії наслідків бойової травми та організації надання медичної допомоги у воєнний час.

Приємним моментом стало нагородження Олександра Нестеренка пам’ятною відзнакою імені О.О.Шалімова за особистий вагомий внесок в розвиток української хірургії, наукові та професійні досягнення, багаторічну лікарську працю.

Зі свого боку, щиро вітаємо нашого однопартійця з високою оцінкою його професійних та загальнолюдських якостей та гідною нагородою. Так тримати й надалі!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31