Сергій Соболєв: Необхідно в Раді обговорити причини відтермінування кредиту МВФ

«Батьківщина» закликає парламент включити до порядку денного актуальні для країни питання та обговорити причини відтермінування рішення МВФ про надання чергового траншу кредиту Україні.

Про це заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

«Порядок денний парламенту на поточний тиждень свідчить про те, що лобістські рішення є найважливішими для більшості цього парламенту. Подивіться на цей порядок денний і ви побачите, що в минуле пішли рішення, пов’язані з європейською інтеграцією, з безвізовим режимом, з боротьбою з корупцією», – сказав він.

Сергій Соболєв також закликав народних депутатів провести відверту розмову на тему надання кредиту Міжнародного валютного фонду, а саме – «з’ясувати, що сталося, коли Рада директорів МВФ, так і не оприлюднивши текст Меморандуму, скасувала рішення і відтермінувала на невизначений термін питання виділення траншу Україні».

«У відкриті джерела інформації надійшли попередні звіти МВФ з ключових питань, які стосуються так званих реформаторських напрямків українського уряду. Зокрема питання, яке пов’язане з виконанням Меморандуму, якого не бачив жоден народний депутат», – зазначив народний депутат.

Сергій Соболєв звернув увагу колег на той факт, що публічний звіт МВФ на дві третини присвячений питанню боротьби з корупцією в Україні, у ньому також висловлюється глибоке занепокоєння фактами арештів високопосадовців в Україні.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31