Сергій Соболєв: Необхідно в Раді обговорити причини відтермінування кредиту МВФ

«Батьківщина» закликає парламент включити до порядку денного актуальні для країни питання та обговорити причини відтермінування рішення МВФ про надання чергового траншу кредиту Україні.

Про це заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

«Порядок денний парламенту на поточний тиждень свідчить про те, що лобістські рішення є найважливішими для більшості цього парламенту. Подивіться на цей порядок денний і ви побачите, що в минуле пішли рішення, пов’язані з європейською інтеграцією, з безвізовим режимом, з боротьбою з корупцією», – сказав він.

Сергій Соболєв також закликав народних депутатів провести відверту розмову на тему надання кредиту Міжнародного валютного фонду, а саме – «з’ясувати, що сталося, коли Рада директорів МВФ, так і не оприлюднивши текст Меморандуму, скасувала рішення і відтермінувала на невизначений термін питання виділення траншу Україні».

«У відкриті джерела інформації надійшли попередні звіти МВФ з ключових питань, які стосуються так званих реформаторських напрямків українського уряду. Зокрема питання, яке пов’язане з виконанням Меморандуму, якого не бачив жоден народний депутат», – зазначив народний депутат.

Сергій Соболєв звернув увагу колег на той факт, що публічний звіт МВФ на дві третини присвячений питанню боротьби з корупцією в Україні, у ньому також висловлюється глибоке занепокоєння фактами арештів високопосадовців в Україні.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Григорій Немиря: Президентський законопроект щодо громадянства суттєво позначиться на правах пересічних українців

Григорій Немиря: Президентський законопроект щодо громадянства суттєво позначиться на правах пересічних українців

Андрій Сенченко: Влада перебуває в стані передвиборчої гарячки  Copy

Андрій Сенченко: Влада перебуває в стані передвиборчої гарячки Copy

Альона Шкрум: Замовчування гендерних питань обмежує жінок у політичних правах

Альона Шкрум: Замовчування гендерних питань обмежує жінок у політичних правах

Календар новин
Березень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31