Сергій Євтушок: «Батьківщина» знає, як зменшити тарифи для людей

Розвивати національні родовища, спрямувати газ на потреби людей і порушити кримінальні справ відносно всіх, хто керував «Нафтогазом» і наживався на українських родинах. Усе це дозволить реально знизити тарифи для населення.

Про це сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

По-перше, він зауважив, що Україні потрібно збільшити видобуток власного газу та розробляти нові родовища, а не віддавати їх у приватні руки. Так, у нас видобувається понад 16 мільярдів кубометрів газу держкомпаніями, а споживаємо ми –15 мільярдів. Це означає, що українського газу вистачає.

По-друге, фракція Юлії Тимошенко вимагає розглянути законопроєкт №4680 про те, щоб український газ за собівартістю плюс 30% прибутку віддати людям і бюджетним установам. Так ми зможемо знизити тарифи для українців, але монобільшість не розглядає ці закони, зауважив політик.

По-третє, державний аудит виявив, що «Нафтогаз» не за призначенням використав 225 мільярдів гривень. Це практично більше пенсійного фонду країни. До того ж, реальна вартість кубометру українського газу становить 1 гривню, хоча людям продають його у 8 разів дорожче.

«Така зухвала політика корупційного монстра «Нафтогазу» триває.  Нічого по суті не виробляючи і подаючи газ населенню в 8 разів дорожче, вони при цьому мають захмарні зарплати. Це потрібно припиняти!» – наголосив Сергій Євтушок.

Він переконаний, що країні потрібна ефективна та розумна державна політика, яка орієнтуватиметься на  платоспроможність людей.

«Бо абсурдно мати такі тарифи, коли борг населення за комунальні послуги становить 80 мільярдів гривень. Це абсурд», – обурився народний депутат.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31