Сьогодні лише Тимошенко пропонує ініціативи на захист людей, – Фесенко

На відміну від усіх інших топ-політиків, Юлія Тимошенко не відстоює власні політичні й економічні інтереси. Для неї та її команди на першому плані – соціальні питання.

Про це повідомив  політичний експерт Володимир Фесенко під час круглого столу «Олігархічний консенсус в Україні зламався? Нехай несуть новий?», який відбувся в ІА «Інтерфакс-Україна».

«Якщо Ахметов, Порошенко й ОПЗЖ борються за свої політичні й економічні інтереси, то Тимошенко робить акцент на соціальні питання. Позиція Тимошенко і «Батьківщини» у нас традиційна», – констатував експерт.

За його словами, у Верховній Раді та загалом у вітчизняній політиці ситуація неоднозначна і буде змінюватися залежно від політичної кон’юнктури.  Але окреме позиціонування «Батьківщини» Юлії Тимошенко очевидно вже зараз. 

«Є умовні 2 табори. Зеленський і його ситуативні союзники. До речі, дуже показово – мажоритарники. Вони досить прагматичні, ними керує економічний інтерес. З іншого боку, різномаста широка олігархічна коаліція. І, на мій погляд, окремо себе позиціонує Тимошенко і «Батьківщина», тому що для них оця гнучкість – це відображення їх позиціонування. В першу чергу, критика влади, порушення соціально-економічних питань і тарифної проблеми. Для них це головне», – вважає Фесенко.

Нагадаємо, фракція «Батьківщини» у парламенті не голосувала за бюджет-2022, тому що він не вирішує гострих соціальних питань і не покращує життя українців.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31