ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення конференції, на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою

На виконання частини дев’ятої статті 38 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»               повідомляємо  про проведення конференції Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина», на якій буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутата Костопільської міської ради Самчука Михайла Миколайовича та депутатки Здолбунівської міської ради Капітули Валентини Василівни, обраних  від цієї організації партії. Конференція відбудеться «25» вересня 2022 року о 12 год 00 хв за адресою: м.Рівне, вул.Кн.Ольги, 8.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на конференцію: для    отримання  акредитації  необхідно не пізніше ніж до «23» вересня 2022 року подати заявку до Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» за адресою: м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1.

Днем подання заявки на акредитацію є  день фактичного її отримання вказаною місцевою організацією партії.

У заявці обов’язково зазначаються: прізвище,  ім’я, по батькові (за наявності), посада представника та назва засобу масової інформації.

Оформити заявку на акредитацію можна також засобами телефонного зв’язку за номером: (067) 6635919.

За результатами розгляду заявок на акредитацію складається список представників засобів масової інформації, акредитованих на конференцію.

Заявка на акредитацію, що не містить обов’язкової  інформації, та/або подана поза межами встановленого цим порядком строку не розглядається.

Допуск представників засобів масової інформації на конференцію Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» здійснюється відповідно до списку представників засобів масової інформації, акредитованих на конференцію, за обов’язкової наявності редакційного посвідчення та документа, що посвідчує особу.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31