Тепло для населення дорожчатиме

Сьогодні, 12 жовтня, під час засідання члени виконкому погодили підвищення (більше ніж на 40%) тарифів на тепло та гарячу воду для населення Рівного.

Такі дії влади можна назвати ганебними, наголосив депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Васильчук, оскільки це рішення суперечить нещодавно підписаному меморандуму про не підвищення тарифів.
– Людям необхідно було відверто сказати, роз’яснити, що є підстави для підняття тарифів, або ж шукати шляхи компенсації, йти на діалог з центральною владою, а не банально порушувати свої обіцянки, нехтуючи думкою наших містян. Причому ми говоримо не про 10%, а майже 50% зростання вартості тепла, – підкреслив він.
За словами Сергія Миколайовича, найбільше це відчують люди середнього та нижче середнього достатку. Для малозабезпечених осіб впроваджений механізм субсидій. А от інші мали певний стабільний заробіток й нині, отримавши такі платіжки, змушені будуть відмовлятися від певних продуктів харчування та інших простих благ, аби сплатити комунальні послуги.
 
Щодо економічного підґрунтя такого підняття та механізмів, які допоможуть впоратися із вартістю опалення та гарячої води, анонсованих міською владою, Сергій Миколайович дивується, що: «нас переконували ще під час депутатського дня, що підстав для підняття немає. А різні озвучені варіанти компенсації наразі є лише пустими словами. Покриття витрат з міського бюджету комунальним підприємствам наразі не передбачено. Але якщо необхідно буде залучати місцеві бюджетні кошти на покриття витрат, то цифра сягатиме від 40 до 100 млн. гривень”.
 
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31