У Рівному діти просили в подарунок дрони та «джавеліни»

Очільниця Рівненської міської «Батьківщини» разом із благодійним фондом «Гарна Справа» відвідала дітей загиблих воїнів.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

За словами «батьківщинівки», вона намагалася втілити в життя всі дитячі мрії про подарунки. Тому через їх мам поцікавилася, а що ж їх доньки та сини хочуть отримати.

І відповіді були дуже різні. Менші діти просили комп’ютери та різні гаджети, старші – дрони та «джавеліни», аби підтримати та допомогти нашим захисникам на фронті.

І за допомоги благодійників на втілення дитячих мрій вдалося зібрати понад 250 тисяч гривень. На ці кошти придбали подарунки й вручили дітям.

«1-річна Катеринка Качуровська весь час сміється так само як весь час сміявся її, тепер на завжди 28-річний, батько Ярослав.

4-річна Соломійка Богатько-Давидюк така ж серйозна, відповідальна і дуже розумна, як її тато Сергій, котрий загинув 22 листопада 2022 року…

7-річна Іринка Васильєва має таку ж саму впертість і наполегливість у всьому, як і її батько, лейтенант Олександр Васильєв. Він би пишався сьогодні результатами волонтерства своєї доньки.

8-річний Ілля – серйозна копія свого батька – назавжди старшого лейтенанта Сергія Рижука, який загинув в перші дні цієї клятої війни.

Кожен і кожна з дітей наших полеглих Героїв – це їхнє продовження на цій Землі і це наша з вами довічна відповідальність. Не забуваймо про це. Ніколи.

А діти – завжди просто діти, котрі дуже люблять свята і подарунки! Сьогодні ми розвозили їхні новорічні замовлення: радості і захвату було словами не передати. Щераз дякую усім і кожному, хто долучився до збору коштів через благодійний фонд «Гарна Справа» і приніс маленькі радості в родини наших Героїв! Спасибі вам, добрі люди!» – поділилася враженнями після зустрічі з родинами на своїй сторінці у Фейсбук Галина Кульчинська.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31