Україна вже зараз мусить створювати умови для втілення «плану Маршалла», – Юлія Тимошенко

Потужний післявоєнний план розвитку України має передбачати відкриття світових ринків, доступні кредити для підприємців і опанування сучасних технологій. Але для реалізації новітнього «плану Маршалла» треба максимально вберегти промисловий і аграрний потенціал нашої держави.

Про це в ефірі «Єдиних новин» заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що ключові завдання канонічного «плану Маршалла» були: відновлення базових галузей промисловості і становлення енергетичної системи країни, тобто відродження економічного, промислового життя країни, включаючи модернізацію.

«Що точно потрібно буде Україні після війни як складові «плану Маршалла». По-перше, відкрити нам світові ринки, щоб ми могли вільно продавати свою продукцію в усі країни світу. По-друге, українським підприємцям і виробникам потрібно буде мати необмежений фінансовий ресурс для відновлення своїх потужностей, тобто доступні кредити. Водночас для того, щоб успішно розвивати сучасну економіку, нам потрібні будуть технології, які треба буде опановувати в Україні та запускати всі високотехнологічні системи нашого виробництва», – зауважила лідерка «Батьківщини».

Але найголовніше, як наголосила Юлія Тимошенко, – це в сучасних складних умовах максимально захистити вітчизняні підприємства й аграрний сектор.

«Для того, щоб «план Маршалла» ми почали з абсолютно іншого рівня, нам сьогодні потрібно докласти неймовірних організаційних й інтелектуальних зусиль для збереження всього, що ми маємо. На жаль, такої програми збереження – індивідуальної для кожної галузі – у нас досі не здійснюється. Тому тут треба посилити роботу», – додала політик.

За її словами, держава має точково задовольняти потреби промисловості та аграрного сектору. Приміром, деяким підприємствам треба допомогти владнати питання оренди, іншим – зберегти трудовий колектив чи отримати  доступний кредит. І безумовно для всіх – знизити податки.

«У нас залишилося 80 тисяч платників податків, а на них сьогодні припадає 99 тисяч перевіряючих усіх рівнів – починаючи від різних інспекцій, закінчуючи податковими, фінансовими, економічними службами для запобігання злочинів», – обурилася Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори з росією непотрібні – покладатися треба тільки на ЗСУ!

Юлія Тимошенко: Переговори з росією непотрібні – покладатися треба тільки на ЗСУ!

Юлія Тимошенко: У бюджеті-2023 потрібно передбачити видатки на відновлення житла та захист інфраструктури

Юлія Тимошенко: У бюджеті-2023 потрібно передбачити видатки на відновлення житла та захист інфраструктури

Сергій Євтушок посприяв із ремонтом мосту

Сергій Євтушок посприяв із ремонтом мосту

Календар новин
Грудень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31