Українцям продають газ у 8 разів дорожче собівартості, – Юлія Тимошенко вимагає зупинити свавілля влади і пропонує рецепт зниження тарифів

Реальна вартість кубометру українського газу становить 1 гривню. Людям подають його в 8 разів дорожче. Це неповага і знущання над народом. «Батьківщина» пропонує конкретний механізм зупинення тарифного заколоту та здешевлення газу.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко з трибуни Верховної Ради.

«Зараз в Україні покривається наймасштабніший корупційний злочин, який тільки можна собі уявити! Вчора Головний виконавчий директор НАК «Нафтогазу» Отто Ватерландер зробив сенсаційну заяву, він сказав, що видобуток українського газу коштує близько 1 гривні за кубічний метр. А людям його продають майже в 8 разів дорожче! Хто дав право  заробляти на бідних українських родинах 800% прибутку?» – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона також додала, що з жовтня бюджетним установам, тобто школам, дитсадкам, лікарням, газ будуть продавати по 24 гривні за кубометр. Дивує, що з цього приводу не було жодних заяв ні від президента, ні від уряду, ні від монобільшості в парламенті. Тому команда «Батьківщини» закликає діяти негайно.

«Продавати під час кризи, коронавірусу, згортання економіки українцям власний газ у 8 разів дорожче, ніж він реально коштує, це є абсолютний кримінальний злочин. Тому ми пропонуємо діяти негайно! Треба заслухати на цю тему прем’єр-міністра в п’ятницю. Негайно створити Тимчасову слідчу комісію по НАК «Нафтогазу». Розглянути наш спільний законопроєкт №4680 про те, щоб український газ за собівартістю плюс 30% прибутку віддати людям і бюджетним установам. Так ми зможемо знизити тарифи для українців», – зазначила Юлія Тимошенко.

Крім того, за її словами, важливо домогтися порушення кримінальних справ відносно всіх, хто керував «Нафтогазом» і наживався на українських родинах.

«Я хочу нагадати, що є державний аудит, який виявив, що «Нафтогаз» не за призначенням використав 225 мільярдів гривень. Це практично більше пенсійного фонду країни. Ось вам і зовнішнє управління, адже «Нафтогаз» перебуває під керівництвом іноземної наглядової ради, і навіть головний виконавчий директор був іноземним громадянином. На бідності українців отримують гіперзаробітки іноземці. Час з цим покінчити», – констатувала лідер «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30