Всі сили на зміцнення армії! – Юлія Тимошенко про невідкладні дії парламенту

Останні події засвідчили, що Україна перебуває в стані війни з Росією, і сподіватися на дипломатичні переговори немає сенсу. Ми залишилися з нашою армією сам на сам з ворогом. І від того, наскільки сильна у нас армія, залежить вистоїть чи не вистоїть Україна.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни парламенту.

«Я не хочу повторювати мантри про єдність, я хочу сказати, що зараз всі наші зусилля мусять бути зосереджені на армії. Для цього треба ухвалити декілька важливих рішень. Зокрема, підписаний всіма лідерами фракцій законопроєкт про відкриті видатки на армію. Казначейський рахунок і видатки на оборону. Мусить уряд визначатися, що робити», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона додала, що парламент також має ухвалити необхідні рішення для посилення Збройних сил і військово-промислового комплексу.

«Велике будівництво – це прекрасна програма в мирний час. Зараз нам треба зосередитися на військово-промисловому комплексі. Замість «Великого будівництва» має стати «Велика армія». І якщо ми зараз цього не зрозуміємо, ми залишимося без необхідної зброї та забезпечення. Все буде добре, ми переможемо. Але діяти треба правильно. Слава Україні!» – закликала лідерка «Батьківщини».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко переконана, що на вторгнення РФ українській владі потрібно реагувати шляхом єднання та зміцнення армії.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31