Юлія  Тимошенко зустрілася з делегацією політиків африканських держав

Сьогодні, 13 вересня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  провела зустріч з делегацією політиків африканських держав.

img
img
img
img

«Я дуже рада вітати вас у Києві. Ціную вашу мужність: ви не побоялися приїхати до країни, де йде війна. Ви приїхали підтримати Україну. Нам потрібні надійні друзі по всьому світу,  особливо в Африці», – наголосила Юлія Тимошенко.

У свою чергу член партії «Демократичний Альянс Південно-Африканської Республіки» Грегорі Мілс зазначив: «Перша зустріч нашої делегації в Україні – це зустріч саме з Вами. Для нас велика честь побачити Вас і почути про ситуацію в Україні саме від Вас».

Юля Тимошенко поінформувала своїх співрозмовників про ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії  проти нашої держави, та обговорила з ними вплив  агресії кремля на безпекову ситуацію у світі.

За її словами, ця війна – це не лише війна між росією та Україною. Це війна, яка має глобальний вимір і глобальні наслідки.

«Саме Путіну ви маєте «дякувати» за зростання цін на продовольство, паливо та добрива по всій Африці. І за загрозу голоду. І ми, і ви багато років боролися за незалежність та право бути суверенними державами. Сьогодні українці захищають свою землю, своє право бути вільними. Я переконана, що ми переможемо, і це остаточно затвердить Україну як європейську державу, а для росії будуть жахливі наслідки», – сказала лідерка «Батьківщини».

Вона також висловила переконання у необхідності об’єднання всього демократичного світу проти путінського режиму.

«Я вірю, що диктатори і вбивці будуть вигнанцями в нашому вільному світі. Наша спільна справа – зробити так, щоб їм усім прийшов кінець», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова опозиційної партії Уганди «Платформа національної єдності» Бобі Вайн запевнив: «Народи Африки солідарні з Україною. Те, як ви чините спротив росії, надихає нас. Те, як ви захищаєте свою свободу, не може не надихати. Ми будемо продовжувати бути з вами».

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

До складу делегації, яка перебуває з візитом в Україні 13-14 вересня, входять Член партії Демократичний Альянс Південно-Африканської Республіки, Директор Фундації «Брентхарст» Грегорі Мілс, Член Парламенту Танзанії, Лідер опозиційної політичної партії «Альянс за зміни та прозорість» Зітто Зубері Кабве, Голова опозиційної партії Уганди «Платформа національної єдності» Бобі Вайн та Представниця Фундації «Брентхарст» Марі-Ноель Нвоколо.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Поранені військовослужбовці мусять отримувати «бойові» весь період перебування у шпиталі – Юлія Тимошенко

Поранені військовослужбовці мусять отримувати «бойові» весь період перебування у шпиталі – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза

Юлія Тимошенко: Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза

Юлія Тимошенко: Війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії

Юлія Тимошенко: Війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії

Календар новин
Червень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30