Юлія Тимошенко: Ми маємо допомагати армії та захищати людей

Вся увага державної влади нині спрямована на захист України на фронті, але нам не можна залишити без уваги людей, на житті яких вже позначилися наслідки війни.

Про це заявила Юлія Тимошенко в ефірі «Єдиних новин».

«Вважаю, що парламент має робити все, щоб допомогти армії, людям, стабілізувати економіку та фінанси країни», – зауважила лідерка «Батьківщини».

На її переконання, особливої уваги потребують люди, які перебувають на понівечених ворогом територіях: у Харкові, Нікополі, Миколаєві,  Київській, Чернігівській областях та інших. Зокрема, щоб підтримати людей, треба працювати за трьома напрямами: відновлення втраченого житла, виплати тимчасово безробітним і усунення бюрократичних процедур під отримання статусу інвалідності військовослужбовцями.

«Ключові видатки – наприклад 12,7 мільярда гривень, які ми не дали перерахувати на «Нафтогаз» – мусять бути негайно спрямовані на відновлення житла для людей», – вважає Юлія Тимошенко.

Також вона занепокоєна тим, що вже довгий час на підпис президента очікує ухвалений парламентом за ініціативи «Батьківщини» закон, який суттєво покращує систему надання допомоги людям, які внаслідок війни втратили роботу.

«Цей закон передбачає негайну реєстрацію безробітних без бюрократичних перепон; виплати їм на рівні 10-12 тисяч гривень і можливість отримувати кошти по безробіттю не короткий час, а до завершення воєнного стану, якщо людина не знайшла роботу», – додала лідерка «Батьківщини».

Третій важливий напрям роботи, на її переконання, – це зняття зайвих бюрократичних перешкод під час отримання статусу особи з  інвалідністю пораненими бійцями. Це покращить державну допомогу нашим військовим, зокрема, щодо проходження реабілітації.

«Роботи багато, і якщо ми хочемо вирішувати соціальні питання, треба підіймати економіку. Сьогодні, на жаль, цього немає, але я вважаю, що Україна вчиться воювати і жити одночасно. І ми з вами все здолаємо і будемо нацією переможців. Я у цьому не сумніваюсь ні на хвилину», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30