Юлія Тимошенко: Мирних переговорів не буде, росія має готуватися до капітуляції!

Мирні переговори для росіян будуть виглядати як капітуляція їхньої нікчемної армії та смерть путінського режиму.

Так Юлія Тимошенко прокоментувала пропозицію голови радфеду рф Валентини Матвієнко щодо необхідності парламентарям України і росії «сісти за стіл переговорів», озвучену під час саміту глав Парламентів G20 в Індонезії.

«Я їй хочу сказати як парламентар парламентарю, як жінка жінці, як  українка колишній українці – мирні переговори для них будуть виглядати винятково як капітуляція. І тільки тоді, коли всі наші території будуть повернуті», – наголосила лідерка «Батьківщини».

Вона додала, що для всіх, хто пропонує українцям мирні переговори ціною здачі національних інтересів існує тільки одна відповідь: «Їх не буде – тільки капітуляція російської армії разом із кремлівським режимом».

Юлія Тимошенко назвала цинічною пропозицію російської політикині про мирні переговори, адже в момент, коли була озвучена ця ініціатива, російські війська завдали ракетного удару по Шепетівці Хмельницької області, яка є Батьківщиною Матвієнко.

«Безумовно, ці заяви не коштують нічого, але важливо знати – вони на всіх рівнях вже благають про мирні переговори. Це означає, що вони розуміють, що ганебно, принизливо й дуже швидко програють, і що Україна стрімко повертає собі свої території. І я переконана, що перемога вже на порозі!» – зазначила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31