Юлія Тимошенко на Рівненщині зустрілася з ковалями та військовими медиками

У селище Гоща Лідер «Батьківщини» привезла для місцевого загону терборони тепловізор, бронежилети та військовий одяг.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Юлію Тимошенко неабияк вразила майстерність місцевих ковалів, які з кругів до плугів навчилися виготовляти пластини до бронежилетів.

За словами майстра, вага одного комплекту становить в межах 8 кг, а це значно менше від тих, що зараз носять наші воїни. Окрім того, ці пластини витримують постріли бронебійними кулями. Щодня у ковальській майстерні їх виготовляють до 60 штук. Команда «Батьківщини» пообіцяла допомогти з сертифікацією цих виробів, аби можна було ці пластини закуповувати централізовано на потреби нашої армії.

У Рівному Юлія Володимирівна відвідала Алею Героїв на місцевому кладовищі, де вклонилася й вшанувала пам’ять кожного полеглого рівнянина в російсько-українській війні. Щодня кількість полеглих зростає, а материнських сліз стає все більше і більше.

Сучасне медичне устаткування, перев’язувальні матеріали, медикаменти від «батьківщинівців» отримав і міський військовий госпіталь.

Спілкуючись з головним лікарем закладу, Юлія Тимошенко цікавилася конкретними проблемами, які зараз турбують військових медиків. Нині госпіталю дуже потрібна потужна киснева станція, адже для лікування поранених необхідне безперебійне постачання кисню. Ще раніше держава замовила  подібні станції лише для ковідних лікарень, а військових госпіталів у цьому переліку немає. Через це черга на замовлення й завезення в Україну таких станцій становить до трьох місяців. Лідер «Батьківщини» пообіцяла детально вивчити це питання й разом із фракцією знайти можливість забезпечити рівненський шпиталь такою станцією.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31