Юлія Тимошенко: Нам треба обговорювати не умови перемир’я з росією, а умови її капітуляції

Зараз світ переживає історичний момент, коли у нас є шанс раз і назавжди покінчити зі злом, яке йде з путінської росії. Для цього треба об’єднатися та впевнено разом йти до перемоги.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» в ефірі литовського телеканалу «Lrytas».

«Я вважаю, що наразі прийшов історичний момент, щоб Україна спільно з усім вільним світом прямо тут, в Україні, поклала край злу, яке сіє росія. Раз і назавжди. І щоб більше повернення до цього терору ні в Україні, ні в будь-якій іншій європейській країні не було. Тому жодних зустрічей і переговорів взагалі-то бути не повинно. Потрібно всім разом перемагати, ми маємо зупинити зло», – переконана Юлія Тимошенко.

Вона додала, що мирні переговори можуть стати «черговим обманом путіна», щоб армія агресора невдовзі повернулася вбивати не тільки українців, але й вільні народи Європи. Зокрема, за її словами, про це свідчить ультиматум кремля перед війною з Україною, яким вимагалось повернення НАТО на свої історичні позиції 1997 року.

«На їхню думку, в НАТО не має бути країн центральної та східної Європи, країн Балтії. Це означає, що агресія може йти далі», – застерегла лідерка «Батьківщини».

На запитання ведучого про червоні лінії, які не має переходити переговорна група України під час мирних перемовин, Юлія Тимошенко зауважила, що переговори мають вестися винятково на умовах України.

«В жодному разі переговори не повинні передбачити бодай якісь територіальні втрати для України. Агресор не має жодного права вказувати нам, яка в нас має бути Конституція, якою мовою нам розмовляти, яке ставлення має бути до культури, який устрій у нашій країні має бути і взагалі як нам жити. Так само вони не мають нам вказувати, чи бути нам в НАТО, чи ні. Це суверенне право країни. І вони не мають нав’язувати нам, що демілітаризація означає, що ми маємо скоротити чисельність нашої армії», – наголосила Юлія Тимошенко.

Наостанок вона подякувала литовському народу та лідерам країни за підтримку України й відмову від російських енергоносіїв, за запровадження санкцій, доставку необхідного озброєння і гуманітарної допомоги.

https://www.facebook.com/watch/?v=506101734401522

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31