Юлія Тимошенко: Нам треба успішно провести посівну та підтримати наших аграріїв

Наслідки війни особливо сильно відчувають українські аграрії – під загрозою зриву опинилася не лише нинішня посівна кампанія, а й продовольча безпека загалом. Головна проблема – неможливість продати зерно, яке зберігається на складах, внаслідок блокування вітчизняних портів.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з фермерами Кіровоградщини.

За її словами, війна поставила фермерів і сільгоспвиробників перед викликами, з якими їм дуже складно впоратися без підтримки держави.

«Всі аграрії країни нині просять від уряду ухвалення одного-єдиного рішення – викупити в державний резерв зерно, яке вони сьогодні продати не можуть. Таким чином, землероби отримають обігові кошти для нормального завершення посівної, а у держави буде резерв зерна», – зауважила лідерка «Батьківщини».

Вона повідомила, що її команда всіляко підтримуватиме аграріїв і буде наполягати на тому, щоб держава викупила у них торішній врожай та зробила його частиною національного резерву.

«Я закликаю уряд це зробити і буду говорити про це в парламенті. Нам не можна втрачати час, нам треба успішно провести посівну і підтримати наших аграріїв. Це ціла галузь, яка може сьогодні бути успішною. Тоді буде і перемога, і хліб, і до хліба!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Квітень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30