Юлія Тимошенко: Національні багатства мають залишатися власністю держави!

З-поміж дієвих законопроєктів, які сьогодні потрібні державі, на розгляд Верховної Ради виносяться й такі, що не просто насторожують, – їх неприпустимо приймати. Таким, зокрема, є законопроєкт щодо корпоратизації «Енергоатому». Фракція «Батьківщини» в парламенті добилася, щоб депутати не голосували за цей суперечливий для держави документ.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

«Сьогодні в парламенті ми боролися за те, щоб не дозволити прийняти закон про корпоратизацію, а це  перший крок до приватизації, «Енергоатому». Це наші генеруючі електростанції, які виробляють атомну електроенергію, що є найдешевшою. Коли електроенергії немає, коли це стало першим питанням нашої безпеки, корпоратизація – це безумство», – заявила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана, що багатство нашої держави, зокрема національну цінність «Енергоатом», як і в усіх країнах, які за державний кошт будували атомні електростанції, треба залишити держаною.

«Сьогодні наша фракція єдина в парламенті боролася за те, щоб цей законопроєкт не ухвалили. Ми підготували сотні правок і добилися свого. Але це не означає, що це питання не буде виноситися знову. Тому я привертаю увагу суспільства, що зараз під час війни з державного підприємства «Енергоатом» роблять акціонерне товариство, а потім цими акціями  будуть всіляко маніпулювати. Законопроєкт – жахливий, тому не можна його дозволити прийняти», – застерегла Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Рівненські волонтери завезли чергову допомогу нашим захисникам

Рівненські волонтери завезли чергову допомогу нашим захисникам

Здолбунівські партійці вкотре допомогли нашим захисникам

Здолбунівські партійці вкотре допомогли нашим захисникам

Дубенська «батьківщинівка» стала на захист місцевих освітян

Дубенська «батьківщинівка» стала на захист місцевих освітян

Календар новин
Лютий 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28