Юлія Тимошенко: Перемога України над кремлем є ключовою для безпекового порядку вільного світу

Майбутнє України та її безпеки тісно пов’язане з майбутнім та безпекою усього вільного світу. І навпаки.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на 26-му Віденському європейському форумі 2022, який проходив під назвою: «Нова епоха для європейської безпеки».

«Стає очевидним, що колишнього світового порядку більше не існує. Але на його місце поки що нічого не прийшло. Утім, вже можна стверджувати, що переможці в цій війні проти кремля будуть писати правила нового світового порядку. Тому наша спільна перемога в Україні обов’язкова, і вона стосується всього вільного світу», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, «українці завжди вважали, що для повномасштабної війни не було підстав, і вона нас не повинна була б торкнутися». Проте, як виявилося, цим питанням не можна легковажити.

«Ми думали, що війна може бути де завгодно – в Сирії, в Грузії, на Близькому Сході – але точно не у нас. Ми дуже помилялися. Більше ніхто не має права так легковажити. Безпека наших народів і сьогодні, і в майбутньому має бути абсолютним пріоритетом», – наголосила лідер «Батьківщини»

За її словами, достатньо послухати останні промови путіна, щоб зрозуміти, що Україна – це лише перший крок. Його мета інша: зробити війну в Україні точкою збору всіх глобальних сил, які більше не хочуть лідерства Заходу, яких більше не влаштовують теперішній світовий порядок і норми міжнародного права, які прагнуть силою перекроїти кордони задля створення своїх імперій.

Окрім того, Юлія Тимошенко наголосила, що «визвольна війна, яку ми ведемо сьогодні, з усякого погляду стала дзвінком пробудження для Заходу». З точки зору безпеки та політики, путінське вторгнення перезавантажило Захід, повернувши йому відчуття моральної мети та політичної єдності, що існували в момент його створення.

«Заходу була потрібна зрозуміла мета для того, щоб почати долати свої слабкості, і тепер вона з’явилася – створення нової архітектури безпеки. Точкою відліку на шляху досягнення цієї мети буде наша з вами спільна перемога у війні!» – підкреслила Юлія Тимошенко.

Перемога, наголосила Голова «Батьківщини», покладе кінець режиму путіна і започаткує останній етап розпаду СРСР, як спадкоємця російської імперії. Тому всі ми вже зараз маємо враховувати зовнішні наслідки дуже ймовірної внутрішньої дезінтеграції росії.

«Успіх нашого контрнаступу довів, що Путіна можна і треба перемагати. І чим швидше, тим краще – для України, для Європи … і для усього вільного світу!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Варто додати, що у форумі, який проводить Австрійський інститут європейської та безпекової політики, беруть участь Міністр оборони Австрії Клаудіа Таннер, Заступник помічника генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Кармен Ромеро, Голова Військового Комітету ЄС Роберт Брігер, високопоставлені посадовці та політики.

«Батьківщину» на заході також представляє заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Австрійський інститут європейської та безпекової політики (AIES) був заснований у 1995 році з нагоди вступу Австрії до Європейського Союзу. З того часу AIES зарекомендував себе як один з провідних аналітичних центрів з питань зовнішньої, безпекової та оборонної політики, який має потужну європейську та міжнародну мережу.

Форум можна дивитися наживо за посиланням: https://youtu.be/siAJOiCvrUo

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31