Юлія Тимошенко: Перемогти путіна можна тільки спільними зусиллями усього вільного світу

Сьогодні, 18 травня 2022 року, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з доповіддю щодо України під час засідання Групи ЄНП в Європейському Парламенті у Брюсселі.

img
img
img
img
img
img
img
img
img

«Я щиро вдячна членам нашої родини ЄНП та вільній Європі за допомогу у ці скрутні часи для України. Зараз у нас спільний ворог – терористичний режим путіна, який загрожує усім демократичним цінностям, які ми так тяжко виборювали роками. Це не лише війна проти України, а війна між силами свободи, демократії, добра і силами, які уособлюють тиранію, несвободу, агресію та війну», – наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, росія вважає, що сьогодні в світі діє тільки право сили, а не гуманні цінності, міжнародне право та міжнародні домовленості.

«Тому треба всьому світові зрозуміти, що якщо вони розраховують тільки на силу, то і зупинити їх можна тільки силою, але силою усього вільного світу. Ми повинні зупинити це зло на полі бою в Україні. Це єдиний вихід для всіх нас», – переконана лідерка «Батьківщини».

Окрім того, політик закликала членів ЄНП посилити фінансову й гуманітарну допомогу для нашої країни, сприяти введенню найжорсткіших всеохопних санкцій проти кремля, в першу чергу ембарго на закупівлю російської нафти, газу і вугілля, та наданню без затримок Україні усієї зброї, яку потребує наша армія: важкої артилерії, танків, систем ППО, протикорабельних ракет і літаків.

В рамках робочого візиту до Брюсселя Юлія Тимошенко провела окремі зустрічі з Андрюсом Кубілюсом, доповідачем з питань росії, Головою ЄВРОНЕСТ, головою трансатлантичної групи парламентарів «Об’єднані для України» (United for Ukraine (U4U)), та з Расою Юкнявічене, Віцепрезидентом Групи ЄНП з питань зовнішньої політики, колишнім Міністром оборони Литви.

У засіданні та зустрічах також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Рівненська «Батьківщина» позбавила двох депутатів мандатів за народною ініціативою

Рівненська «Батьківщина» позбавила двох депутатів мандатів за народною ініціативою

Рівненський партієць вкотре відгукнувся на прохання допомогти

Рівненський партієць вкотре відгукнувся на прохання допомогти

<strong>ПОВІДОМЛЕННЯ</strong>

ПОВІДОМЛЕННЯ

Календар новин
Жовтень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31