Юлія Тимошенко: Потрібно негайно забезпечити людям гідні виплати по безробіттю

Верховна Рада мусить вжити невідкладних заходів, аби покращити соціальне становище громадян, особливо мешканців прифронтових та звільнених від російських окупантів територій.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини».

Вона наголосила, що закон щодо забезпечення фінансовою допомогою безробітних потрібно зробити максимально доступним для людей.

«Під час війни, замість того, щоб прийняти закон, що допомагає людям, які втратили роботу, маємо протилежне. Адже зараз чинний закон практично створює такі умови, що люди не можуть отримати виплати по безробіттю», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зауважила – слід ухвалити необхідні зміни та доповнення й забезпечити людям гідні виплати.

«Зараз треба негайно змінити всі правила та порядки, щоб не через сім місяців після втрати роботи центр зайнятості звертав на людину увагу. Це має робитися одразу ж, в перший же день. І виплати по безробіттю повинні бути не копійчані, а мінімум 10-12 тисяч гривень. Бо це, можливо, єдине, на що сьогодні зможуть жити люди», – запевнила Голова партії.

Зараз одне з ключових завдань для депутатів, наголосила Юлія Тимошенко, – відкоригувати закон щодо допомоги по безробіттю й дати людям гроші.

«Я закликаю уряд, соціальний комітет, парламент негайно підняти закон про допомогу людям, які втратили роботу внаслідок війни. Ми мусимо робити все можливе, аби всесторонньо захистити українців та надати необхідну допомогу в такий непростий для всієї країни час», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Рівненські волонтери завезли чергову допомогу нашим захисникам

Рівненські волонтери завезли чергову допомогу нашим захисникам

Здолбунівські партійці вкотре допомогли нашим захисникам

Здолбунівські партійці вкотре допомогли нашим захисникам

Дубенська «батьківщинівка» стала на захист місцевих освітян

Дубенська «батьківщинівка» стала на захист місцевих освітян

Календар новин
Лютий 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28