Юлія Тимошенко: Страхова медицина – це найкраще рішення для вітчизняної системи охорони здоров’я

«Батьківщина» виступає категорично проти ухвалення законопроєкту №6306, яким влада замість запровадження страхової медицини за європейським принципом впроваджує платне медичне обслуговування для українців, скорочує мережу закладів охорони здоров’я і звільняє медиків.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради.

«Щойно Верховна Рада у першому читанні проголосувала законопроєкт №6306, який є фактично гібридною війною проти українців і знищенням української нації. Адже у разі його ухвалення найбідніший на європейському континенті український народ, на відміну від інших розвинутих країн зі страховою медициною, буде платити за медичні послуги із власної кишені у повному обсязі», – застерегла лідер партії.

Юлія Тимошенко зауважила, що законопроєкт №6306 призведе до скорочення мережі медичних закладів в Україні і до звільнення медичних працівників, що своєю чергою також негативним чином вплине на медичне забезпечення людей. Такими діями, наголосила Голова «Батьківщини», влада здійснює «спрямовану, усвідомлену і добре організовану війну» проти українського народу, позбавляючи його належного медичного забезпечення.

«Українців відрізають від системи охорони здоров’я, роблять її фізично і фінансово недоступною, тому що людина не зможе ані дістатись до лікарні, ані заплатити за медичні послуги», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що фракція «Батьківщина» до другого читання готує правки до відповідного законопроєкту, щоб унеможливити негативні наслідки для українського народу.

«Наш шлях – не ліквідація системи охорони здоров’я і перетворення її в платну для людей, а наш шлях – це страхова медицина. Це питання національної безпеки, життя і здоров’я людей», – завершила Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31