Юлія Тимошенко: Україна переможе і захистить увесь вільний світ!

Війна у будь-якому разі закінчиться перемогою України. А щоб пришвидшити її, нам потрібна підтримка партнерів: посилення санкцій проти агресора, надання зброї та направлення заблокованих російських мільярдів на відновлення України.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спілкування з закордонними журналістами в Чернігові.

«Я хотіла б, аби всі країни послідували прикладу Сполучених Штатів, які ухвалили рішення про ленд-ліз, про надання максимальної допомоги зброєю Україні. Сьогодні весь світ поділився на табір Добра і Зла, сірого немає. Немає нейтральних. Є ті, хто за добро, за правду, за справедливість, проти війни, і є ті, хто намагається зло «відбілити» і підтримати», – зауважила Юлія Тимошенко.

За її словами, саме від непохитності країн-партнерів залежатиме, як швидко Україна переможе у війні з росією, і тим самим захистить європейські народи від можливого вторгнення.

«Саме тому, що весь вільний світ об’єднався навколо нас, нам не можна це зло, яким є країна-агресор, залишити без покарання. Країни мають зрозуміти, що якщо не зупинити те, що відбувається з Україною, то біда прийде до кожного народу. Людство мусить позбавитися від війни, насильства, тероризму. Дайте нам зброю, про яку ми просимо, посильте санкції, спрямуйте заблоковані російські мільярди на відновлення України. І ми знищимо рашистське зло та захистимо Вільний Світ!» – закликала лідерка «Батьківщини».

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=532969221510270&set=a.478606593613200&type=3

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31