Юлія Тимошенко: Українці ніколи не підтримають «мирну» угоду, яка віддає територію ворогу

Єдиний реалістичний шлях до миру – це перемога України на полі бою. Отримавши достатню кількість необхідного озброєння, наша армія зможе повернути окуповані території, що гарантовано призведе до ослаблення й подальшого повалення режиму путіна.

Про це йдеться в інтерв’ю лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко для португальського видання Sol.

«Для мене є три складові перемоги. Перша – створити необхідні умови в частині постачання озброєнь, у накопиченні критичної маси озброєнь, що дозволить розпочати масштабний контрнаступ вже восени цього року. Друга – повернути всі території, окуповані росіянами. Третя – знищити режим путіна в росії внаслідок його гучної поразки на полі бою в Україні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Затяжна війна, на її переконання, може послабити єдність Заходу та посилити путіна. Натомість навіть нинішні події на півдні України можуть вирішально вплинути на результат цієї війни.

«Якщо російську армію розгромлять на півдні, то буде деморалізація, роздробленість і крах кремлівського режиму. Це була б поразка з величезними внутрішніми наслідками», – додала лідерка «Батьківщини».

Водночас вона пояснила, чому дипломатичний шлях завершення війни наразі неможливий. За її словами, країна-агресор висуває нереалістичні умови для «мирної» угоди, як-от відмова від окупованих територій Донецька, Луганська та Криму, роззброєння української армії та гарантія невступу до будь-якої організації колективної оборони.

«Жоден українець – від дітей до пенсіонерів, від лікарів до військових – ніколи не погодиться на такі умови. Це був би шлях не до миру, а до нової війни за  рік-два лише через  ослаблення України. Найцинічнішою частиною їхніх умов, мабуть, є те, що Україна визнає росію одним із гарантів майбутньої безпеки України», – зауважила Юлія Тимошенко.

Відтак український політик закликала західних лідерів не покладатися на такі умови та зрозуміти, що підписання подібної «мирної угоди» стане «прелюдією до наступної хвилі конфлікту».

«Єдиний реалістичний шлях до миру – це перемога України на полі бою», – переконана лідерка «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31