Юлія Тимошенко: Українці, які внаслідок війни втратили житло, мають до холодів отримати теплі оселі

Команда «Батьківщини» готує спеціальний законопроєкт, покликаний у найкоротші терміни допомогти українцям з проблемою зруйнованого помешкання. Наша мета – до 1 вересня забезпечити людей, які внаслідок бойових дій втратили дах над головою, комфортним житлом. 

img
img
img
img
img
img
img

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спільного з командою візиту до Бучі та Ірпеня.

Передусім, за її словами, потрібно створити реєстри всіх українських родин, які втратили домівки через війну. Як зауважила лідерка «Батьківщини», тільки в одній Бучі таких сімей нараховується понад тисяча.

«Як би тяжко не було, нам треба відбудовувати країну за європейськими стандартами. Варто, щоб  держава профінансувала перебування людей на зиму й осінь у санаторіях і готелях, які знаходяться в містах особливої руйнації. Ці заклади зараз не завантажені, тому це буде допомога і малому бізнесу, і людям. Це тимчасовий варіант», – вважає Юлія Тимошенко.

Вона наголосила на тому, що проживання людей, які втратили житло, у вагонах і наметових містечках допустимо лише до початку осені, а з 1 вересня люди мають мешкати в оселях, додала політик. Для цього «Батьківщина» напрацьовує спеціальний законопроєкт, навколо якого мають об’єднатися всі фракції, щоб ухвалити його за лічені тижні.

«В усіх містах, де є пошкоджені будинки, є недобудоване на 95-97% житло. Треба терміново виділити з Держбюджету гроші, добудувати його та видати людям квартири. Також слід виділити фінансові ресурси на ремонт тих осель, які не вщент зруйновані і які потребують ремонту. Їх за декілька місяців можна довести до ладу», – зазначила Юлія Тимошенко.

Також, на думку лідерки «Батьківщини», треба зробити реєстр покинутих у селах будинків, проживання у яких можна запропонувати тим родинам, які втратили житло і хочуть жити в селі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31