Юлія Тимошенко відповіла на скандальний звіт Amnesty International фото братської могили цивільних у Бучі

Оприлюднений звіт правозахисної організації Amnesty International, в якому його автори звинувачують українських військових у тому, що вони нібито наражають на небезпеку цивільних, – чергове підтвердження безпорадності міжнародних правозахисників. Українці мають розраховувати лише на себе і ЗСУ.

Так прокоментувала лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко звіт Amnesty International, додавши, що до останнього не вірила, що він вірогідний.

«Заява генсека Агнес Каламар розвіяла останні ілюзії – вони дійсно звинуватили Україну в тому, що вона бореться із геноцидом Кремля. Виявляється, українські військові, які захищають українські міста від російської агресії, «наражають на небезпеку мирних мешканців», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона нагадала міжнародній спільноті про звірства росіян на Київщині, де «друга армія світу» залишила по собі численні братські могили із закатованими мирними мешканцями.

На думку лідерки «Батьківщини», попереду ще багато розчарувань у міжнародних «авторитетах», які нині проявляють повну безпорадність і подекуди відвертий цинізм,  тож розраховувати українцям варто винятково на власні сили.

«Ця війна раз по раз доводитиме – нам варто сподіватися лише на себе. На героїзм наших ЗСУ, на силу волі наших медиків, на впертість наших волонтерів. На патріотизм кожного, хто вважає себе українцем», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31