Юлія Тимошенко закликала демократичний світ зупинити путіна, не чекаючи реалізації його ядерного шантажу  

Демократичний світ має покінчити з режимом путіна сьогодні, не чекаючи, поки він здійснить свої ядерні загрози та  реалізує імперські амбіції.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи під час панелі «Російське вторгнення до України та зміна глобального  геополітичного балансу» на 18-му щорічному  Кіпрському Саміті «The Economist».

«Ця війна росії стосується кожного європейця, кожного жителя  демократичного світу. Це не лише війна проти України. Ми маємо перемогти кремль разом. Для нас перемога – це знищення ворога на полі бою в Україні та падіння режиму путіна. Українці платять своїм життям, життям своїх дітей за цю перемогу», – сказала вона.

За її словами, настав час зупинити терористичний режим путіна, не чекаючи поки він реалізує свою загрозу ядерної атаки та імперські амбіції.

«Інакше це буде Армагедон. Західний вільний світ має зробити це. Якщо ми віримо у свої цінності, ми маємо їх захистити зараз, а не чекати поки їх хтось зруйнує», – зауважила Юлія Тимошенко.

Крім того, політик наголосила, що війна в Україні, її наслідки і впливи знаменують початок нової геополітичної та геоекономічної реальності не лише в Європі, але й далеко за її межами.

«Відкриваються нові можливості. І водночас з’являються нові загрози. Війна виявила й пришвидшила зміни у європейській безпековій архітектурі – зникають «сірі зони», що вже втратили свою привабливість, та всі дипломатичні концепції, які будувались на основі «безпекового вакууму» – від «фінляндизації», «держав-мостів» до «буферних зон», – вважає лідерка «Батьківщини».

Вона також додала, що демократичному світу недостатньо виграти війну в Україні, розв’язану кривавим режимом путіна, необхідно також виграти мир. На її переконання, світового порядку, який склався після Холодної війни, більше не існує, тому питання про переможців у цій війні – це і питання про те, хто буде писати правила нового світового порядку.

У цьому зв’язку Юлія Тимошенко закликала НАТО припинити бути закритим клубом і відчинити свої двері для нових членів.

Нагадаємо, 18-19 жовтня 2022 року у м. Нікосія (Кіпр) проходить 18-й щорічний Кіпрський Саміт «The Economist», темою якого є «Управління кризою завдяки майстерності та інклюзивності».

У Саміті беруть участь високопоставлені посадовці, члени парламентів, представники європейських та міжнародних інституцій, науки та бізнесу.

Юлія Тимошенко отримала запрошення з пропозицією виступити як почесна гостя на офіційному відкритті Саміту. «Батьківщину» на заході також представляє заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Захід можна подивитися за посиланням – https://www.hazliseconomist.com/en/event/18th_cyprus_summit/subpage/watch_live

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31