Юлія Тимошенко закликала увесь демократичний вільний світ об’єднатися та зупинити режим Путіна

Увесь вільний демократичний світ має об’єднати зусилля та разом зупинити тиранію Путіна, який влаштував геноцид народу України.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час прямого ефіру на телеканалі Sky News (Italy).

«Україні відмовили у відкритті гуманітарного коридору для вивозу людей з Маріуполя, не зважаючи на те, скільки вже людей було вбито. І це ключове. Вони хочуть стерти з обличчя землі мирну європейську Україну. І вони не відступлять. Ось результат переговорів у Туреччині між міністрами закордонних справ», – сказала Юлія Тимошенко.

На переконання лідерки «Батьківщини», очевидно, що РФ вважає, що сьогодні у світі діє тільки право сили, а не гуманні цінності, міжнародне право та міжнародні домовленості.

«Тому треба всьому світові зрозуміти: якщо вони розраховують тільки на силу, то і зупинити їх можна тільки силою, але силою усього вільного світу», – вважає вона.

У цьому зв’язку Юлія Тимошенко зауважила, що «це не лише війна проти України, а війна між силами свободи, демократії, добра і силами, які уособлюють тиранію, несвободу, агресію та війну».

За її словами, тільки разом, об’єднавшись, демократичний вільний світ зможе зупинити це зло.

«Тільки так мир буде відновлений, а зло – зупинено», – додала політик.

Окрім того, вона закликала закрити небо над Україною, що дорівнюватиме перемозі та збереженню сотень тисяч життів, а також забезпечити Україну високотехнологічною оборонною й летальною зброєю, направити миротворчий контингент ООН до України.

«Вони проти нашого існування, проти нашої культури. І за це вони нас вбивають. Це геноцид українського народу. Я не хочу, щоб світ думав, що це лише атака на Україну. Це атака на весь вільний світ. Ми будемо боротися за мир, за своє право жити в своїй країні. За право жити українській нації. Ми будемо боротися до останнього подиху. Допоможіть нам у цій боротьбі!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко: Переговори щодо вступу України до ЄС мають розпочатись вже цього року

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з ексгенсеком НАТО

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Юлія Тимошенко зустрілася з Президентом Сенату Румунії

Календар новин
Березень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31