Юлія Тимошенко закликала вільний світ до єдності у боротьбі з кремлем

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала вільний світ до єдності задля перемоги над терористичним режимом путіна.

Про це вона заявила у відеозверненні до Форуму Міжнародного демократичного союзу, який проходить у Вашингтоні.

«Це війна не лише проти України й українців. Це війна путіна проти всіх країн вільного світу. Проти наших спільних цінностей. Проти нашого способу життя. Проти свободи. Проти демократії. Це війна недобитої імперії зла проти нас всіх», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона переконана – перемогти в цій війні можливо лише, «якщо ми будемо єдині, якщо будемо сильними та сміливими».

«Це ті якості, які демонструють сьогодні українські солдати й офіцери, українські жінки й чоловіки, весь український народ. Найкращою відповіддю перед обличчям смертельних загроз є ЄДНІСТЬ. Єдність, що заснована на спільних цінностях. Справжня ЄДНІСТЬ ВІЛЬНОГО СВІТУ», – запевнила Голова «Батьківщини».

За її словами, саме ЄДНІСТЬ є найкращою гарантією солідарності де-факто та вирішальною у постачанні всієї потрібної для перемоги зброї, для посилення санкцій і для термінової надзвичайної допомоги у захисті та ремонті цивільної енергетичної інфраструктури, яку руйнує своїми варварськими ракетними обстрілами воєнний злочинець путін.

Окрім того, Юлія Тимошенко подякувала Міжнародному демократичному союзу за рішення відзначити «історичний внесок України та героїчного українського народу в нашу спільну боротьбу за Свободу і Демократію «НАГОРОДОЮ імені Буша-Тетчер за Свободу і Демократію 2022». Нагороду буде передано через партії-члени МДС, зокрема «Батьківщину».

«Я хочу подякувати всім вам за солідарність і підтримку України у цій війні. Я впевнена в нашій перемозі! Україна переможе! Демократія переможе! Свобода переможе! Вільний світ переможе!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, Міжнародний демократичний союз – це асоціація понад 80 консервативних та християнсько-демократичних партій та їхніх однодумців центристського та правоцентристського спрямування з понад 60 країн усіх континентів світу. МДС є майданчиком для взаємодії цих партій, на якому політики можуть обмінюватися думками та своїм баченням, налагоджувати контакти та говорити одним потужним голосом для просування демократії по всьому світу. Цей Союз у 1983 році заснували такі визначні політики як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Гельмут Коль, Жак Ширак та інші.

МДС, світовий глобальний альянс правоцентристів, заснував премію Буша-Тетчера за свободу, як найвищу відзнаку МДС. Ця нагорода носить ім’я двох головних засновників МДС, обох історичних лідерів свого часу, чиї спадщини втілюють основну місію МДС щодо підтримки свободи та демократії в усьому світі: президента Джорджа Буша і прем’єр-міністра Маргарет Тетчер. Президент Буш і прем’єр-міністр Тетчер очолили створення МДС у 1983 році та підписали Лондонську декларацію, документ, який став основою існування МДС. Нагорода Буша-Тетчер за свободу відзначає видатний внесок, зроблений членами партії МДС або окремими особами у просуванні основних цінностей, за які виступає МДС: свобода, демократія, права людини та верховенство права. МДС глибоко вдячний тим, хто боронить спадщину президента Буша та прем’єр-міністра Тетчер за їхню співпрацю.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Поранені військовослужбовці мусять отримувати «бойові» весь період перебування у шпиталі – Юлія Тимошенко

Поранені військовослужбовці мусять отримувати «бойові» весь період перебування у шпиталі – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко: Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза

Юлія Тимошенко: Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза

Юлія Тимошенко: Війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії

Юлія Тимошенко: Війна росії проти України – це війна диктатури проти демократії

Календар новин
Червень 2023
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30